KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725024
nr 1372 5024
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Äpplen". Stilleben. Signerad, numrerad 22/50. Motivet: 40x45 cm, oramat löst blad
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:39:53
18/1 18:33:25